Ological Webshop http://www.ological-webshop.nl/ Ological - RSS Feed nl Thu, 29 Feb 2024 07:22:29 Thu, 29 Feb 2024 07:22:29 iBizz Content Management System <![CDATA[Waterkaraf]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/waterkaraf Deze handige Retap waterkaraf is gemaakt van stevig borosilicaatglas en kan dus wel tegen een stootje. De karaf heeft een strak Deens design. 

]]>
<![CDATA[Waterkaraf Retap]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/waterkaraf-retap Deze handige Retap waterkaraf is gemaakt van stevig borosilicaatglas en kan dus wel tegen een stootje. De karaf heeft een strak Deens design. 

]]>
<![CDATA[Waterkaraf Berlijn]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/waterkaraf-berlijn Deze stoere glazen Boddels waterkaraf is gemaakt met handige RVS pin waarop heerlijke ingrediënten voor in het water op bevestigd kunnen worden. 

]]>
<![CDATA[Theeglas Bremen]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/theeglas-bremen Dit theeglas met theezeef is handig voor op kantoor doordat het onnodige wachttijd voorkomt en de inhoud langer warm blijft. 

]]>
<![CDATA[Waterfles Stuttgart]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/waterfles-stuttgart Deze stoere en praktische waterfles kan tegen een stootje en is een aanvulling op zowel uw dagelijks leven als kantooromgeving. 

]]>
<![CDATA[Boddels Waterkaraf Berlijn]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/boddels-waterkaraf-berlijn Deze stoere glazen Boddels waterkaraf is gemaakt met handige RVS pin waarop heerlijke ingrediënten voor in het water op bevestigd kunnen worden. 

]]>
<![CDATA[Boddels Theeglas Bremen]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/boddels-theeglas-bremen Dit theeglas met theezeef is handig voor op kantoor doordat het onnodige wachttijd voorkomt en de inhoud langer warm blijft. 

]]>
<![CDATA[LeKKR Water Vergaderset]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/lekkr-water-vergaderset Stijlvol vergaderen in uw eigen bedrijf? Het kan met u eigen LeKKR Water vergaderset

]]>
<![CDATA[LeKKR Water Directieset]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/lekkr-water-directieset De LeKKR water Directieset is een must voor iedere directiekamer.

]]>
<![CDATA[LeKKR Water Halve Directieset]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/lekkr-water-halve-directieset U wilt uw klanten op een verantwoorde en duurzame manier water aanbieden?

]]>
<![CDATA[LeKKR Water Bureauset Retap]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/lekkr-water-bureauset-retap Voldoende water drinken lastig? Met de LeKKR water Retap bureauset is het eenvoudiger dan ooit.

]]>
<![CDATA[LeKKR Water Bureauset 2-delig]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/lekkr-water-bureauset-2-delig Een designvolle LeKKR water bureauset past op ieder bureau.

]]>
<![CDATA[LeKKR Water Tafelset]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/lekkr-water-tafelset De LeKKR water tafelset is een duurzame design set welke perfect past op iedere tafel.

]]>
<![CDATA[LeKKR Water Glazenset]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/lekkr-water-glazenset U wilt uw gasten water aanbieden in een stijlvol glas?

]]>
<![CDATA[Waterfles Designbottle Little Compact - LeKKR Water]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/waterfles-designbottle-little-compact-lekkr-water De Little LeKKR Water Waterfles is te verkrijgen met zilveren en gouden schroefdop. De LeKKR Water Waterfles is vaatwassbestendig.

]]>
<![CDATA[Waterfles Designbottle Compact ]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/waterfles-designbottle-compact De Designbottle Compact, is door zijn ergonomische contouren zeer comfortabel in het gebruik. Geschikt voor plat en koolzuurhoudend water.

]]>
<![CDATA[Bekerdispenser RVS 'Simple Flex' ]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/bekerdispenser-rvs-simple-flex Bekerdispenser voor ca. 100 bekertjes.

]]>
<![CDATA[Waterfles Designbottle Compact - LeKKR Water Blauw]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/waterfles-designbottle-compact-lekkr-water-blauw LeKKR Water Waterfles met een blauwe schroefdop voor plat water. LeKKR staat voor Lokaal en Koel Kraanwater.

]]>
<![CDATA[Waterfles Designbottle Compact - LeKKR Water Rood]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/waterfles-designbottle-compact-lekkr-water-rood De LeKKR Water Waterfles met een rode schroefdoep voor koolzuurhoudend water. LeKKR staat voor Lokaal en Koel Kraanwater.

]]>
<![CDATA[Waterfles Swingbottle 'Vierkant' 0,25 ltr]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/waterfles-swingbottle-vierkant-0-25-ltr De waterfles swingbottle 'Vierkant' is een glazen fles met swingdop, die uitermate geschikt is voor plat en koolzuurhoudend water.

]]>
<![CDATA[Retap drinkfles 300 ml - 40 st.]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/retap-drinkfles-300-ml-40-st 'Re-think water', een unieke glazen waterfles.

]]>
<![CDATA[Waterfles Swingbottle 'Vierkant' 0,5 ltr]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/waterfles-swingbottle-vierkant-0-5-ltr De Waterfles Swingbottle 'Vierkant' is een glazen fles met swingdop, die uitermate geschikt is voor plat en koolzuurhoudend water.

]]>
<![CDATA[Bio-puntbekers 135 ml 5000 stuks]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/bio-puntbekers-135-ml-5000-stuks Biologisch afbreekbare puntbekers.

]]>
<![CDATA[Bekerdispenser Kunststof Beige ]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/bekerdispenser-kunststof-beige Bekerdispenser voor ca. 50 bekertjes

]]>
<![CDATA[Retap drinkfles 500 ml - 28 st.]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/retap-drinkfles-500-ml-28-st 'Re-think water', een unieke glazen waterfles

]]>
<![CDATA[Waterfles Swingbottle 'Vierkant' 1,0 ltr]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/waterfles-swingbottle-vierkant-1-0-ltr De Waterfles Swingbottle 'Vierkant' is een glazen fles met swingdop, die uitermate geschikt is voor plat en koolzuurhoudend water.

]]>
<![CDATA[Retap drinkfles 800 ml - 18 st.]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/retap-drinkfles-800-ml-18-st 'Re-think water', een unieke glazen waterfles

]]>
<![CDATA[BPA vrije Bio Bidon Blanco (bedrukking met max 2 kleuren)]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/bpa-vrije-bio-bidon-blanco-bedrukking-met-max-2-kleuren BPA vrije, biologisch afbreekbare en natuurvriendelijke Bio Bidon.

]]>
<![CDATA[BPA vrije Bio Bidon Blanco (bedrukking met max 4 kleuren)]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/bpa-vrije-bio-bidon-blanco-bedrukking-met-max-4-kleuren BPA vrije, biologisch afbreekbare en natuurvriendelijke Bio Bidon.

]]>
<![CDATA[Draagtasje Flessen/bidons]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/draagtasje-flessen-bidons Een ideaal tasje voor het dragen van 6 Ological flessen of bidons.

]]>
<![CDATA[Vaatwaskorf voor de Waterfles Designbottle Compact 0,75 ltr]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/vaatwaskorf-voor-de-waterfles-designbottle-compact-0-75-ltr De Ological vaatwaskorf zorgt voor een optimaal spoelresultaat.

]]>
<![CDATA[Vaatwaskorf voor de Retaps]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/vaatwaskorf-voor-de-retaps De Ological vaatwaskorf zorgt voor een optimaal spoelresultaat.

]]>
<![CDATA[Vaatwaskorf voor de Waterfles Swingbottle ' Vierkant' 0,25 ltr.]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/vaatwaskorf-voor-de-waterfles-swingbottle-vierkant-0-25-ltr De Ological vaatwaskorf zorgt voor een optimaal spoelresultaat.

]]>
<![CDATA[Vaatwaskorf voor de Waterfles Swingbottle ' Vierkant' 0,5 ltr.]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/vaatwaskorf-voor-de-waterfles-swingbottle-vierkant-0-5-ltr De Ological vaatwaskorf zorgt voor een optimaal spoelresultaat.

]]>
<![CDATA[Vaatwaskorf voor de Waterfles Swingbottle ' Vierkant' 1 ltr.]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/vaatwaskorf-voor-de-waterfles-swingbottle-vierkant-1-ltr De Ological vaatwaskorf zorgt voor een optimaal spoelresultaat.

]]>
<![CDATA[Glazen Deauville]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/glazen-deauville Fraai en modern vormgegeven waterglas met dikke bodem. Prima te combineren met onze flessen.

]]>
<![CDATA[Glazen Orleans]]> http://www.ological-webshop.nl/producten/glazen-orleans Modern rond bolvormig waterglas, springt door zijn vorm zeker in het oog.

]]>